Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

O nás

Vítáme Vás na webových stránkách firmy Podlahy Gajdoš s.r.o.. Naše firma pro Vás dodává a pokládá kvalitní podlahové krytiny ve městech Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlých oblastech.

Firma Podlahy Gajdoš s.r.o, byla založena v roce 2002 současným jednatelem Tomášem Gajdošem. Již téměř dvě desetiletí Vám nabízíme ty nejkvalitnější služby v oboru podlahářství spolu s individuálním přístupem ke každému klientovi a jeho konkrétní poptávce.

Zájemcům o naše služby nabízíme bezplatnou prohlídku přímo na místě, která zahrnuje kompletní poradenství a následné zpracování cenové nabídky. Nemusíte se obávat dlouhého čekání. Celý tento proces umíme provést během několika dní. V případě Vašeho zájmu už zbývá jenom domluvit se na termínu realizace. Ani v tomto případě se nemusíte bát dlouhého čekání – vzhledem k našim kapacitám jsme schopni nastoupit k provedení prací během dvou až tří týdnů.


Kontaktujte nás pomocí:

Jak probíhá bezplatná konzultace? Jednoduše. Stačí zavolat na telefonní číslo 603 156 097 a domluvit se na termínu prohlídky. Přímo na místě Vás ve smluvený čas navštíví náš technik. Probere s Vámi současný stav Vaší podlahy a doporučí Vám vhodný postup podlahářských prací. S sebou bude mít i vzorky podlahových krytin. Do pěti pracovních dní Vám poté zašle cenovou nabídku ve variantách, na kterých se dohodnete. Celý tento proces je zdarma a v případě že se rozhodnete zakázku nerealizovat, nic se neděje… Cenovou nabídku u nás budete mít schovanou k pozdějšímu využití :-)
Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign