Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Epoxidové a PU podlahy

Rádi byste podlahu beze spár, která odolá i vysoké zátěži? Nevíte si rady s podlahou v garáži, sklepě, či ve společných prostorech bytového domu? Nebo se Vám líbí hladký a designový povrch podlahy v interiéru, ať už firemním nebo domácím? Pak budete určitě spokojeni s epoxidovou podlahou. S epoxidovými a polyuretanovými nátěry či litými podlahami máme bohaté zkušenosti. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem o zhotovení epoxidové podlahy v Ostravě, Havířově, Karviné, Přerově, Prostějově, Olomouci a okolí.

Epoxidové a PU podlahy – pokládka

Jelikož se jedná o velmi sofistikovanou a odbornou „montáž“, je nutná přesná specifikace využití podlahy (garáž, bowlingová plocha, aj.) Nezbytnou součástí je osobní prohlídka na místě realizace, zhodnocení stavu stávajícího podkladu a následný postup prací. V případě, že se o epoxidových a PU podlahách chcete dozvědět více, kontaktujte jednatele společnosti na tel. 603 156 097.

Nabízíme profesionální realizaci epoxidové podlahy Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí.

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign