Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Příprava podkladu pro podlahy

Příprava podkladu pro podlahy

Pro kvalitní pokládku všech podlah je vždy nutné řádně připravit podklad tak, aby splňoval normy pro danou podlahovou krytinu.

V případě kvalitní přípravy podkladu je následně zajištěna správná funkčnost a trvanlivost podlahové krytiny. Každá krytina má rozdílné požadavky na přípravu podkladu dle svých vlastností a parametrů určených výrobcem krytiny. Nabízíme kompletní služby v přípravě podkladu a to včetně demontáže a likvidace stávající podlahy. Podklad připravujeme nejčastěji těmito způsoby:

Samonivelační stěrky

Samonivelační stěrky lze standardně použít ke srovnání nerovností na pevných podkladech (beton, anhydrit apod.), kde je limitem velikost nerovnosti a to z důvodu limitu materiálu cca do 40 mm. Speciální samonivelační stěrky lze použít na komplikované, dřevěné a pružné podklady, přičemž tyto stěrky jsou limitovány nerovností do cca 15 mm. Většina podkladu se doporučuje před stěrkou přebrousit za účelem zdrsnění podkladu a vytvoření pevnostního můstku.

Nejčastěji používané samonivelační stěrky jsou:
Sádrové
Cementové
Hybridní

Suché skladby podlah

Využití je především v podkrovích a při rekonstrukcích starých suchých skladeb podlah. Výhodou je možnost srovnání větších nerovností, rychlost provedení a také nízká hmotnost. Nejčastěji se používá granulovaný materiál Fermacell nebo Liapor a jako vrchní vrstva OSB (dřevotřískové) nebo Fermacell (sádrovláknité) desky. Zajišťujeme kompletní dodávku a montáž systému Fermacell.

Roštové podlahy

V případě nutnosti velkého zvýšení podkladu, v podkrovích apod. lze podklady srovnávat také rošty. Jedná se o specifické činnosti a je vždy nutná prohlídka na místě samotném.

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign