Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Poradenství v oblasti podlah

Podlaha je jako srdce celého objektu, proto aby byl zajištěn správný a bezproblémový chod domácnosti nebo podnikání je důležité vědět co od podlahy očekáváte a jaké parametry může Vaše budoucí podlaha plnit.

Proto abyste si byli výběrem podlahy jisti jsme tady MY! Na základě Vašich preferencí a očekávání pro Vás pečlivě vypracujeme nabídku, aby i Váš podklad splňoval ty nejpřísnější parametry pro následnou pokládku jakékoliv krytiny, ať už si krytinu „položíte“ sami a nebo to necháte na Nás.

Jak to všechno vlastně probíhá?
Vyplněním kontaktního formuláře, mailem, telefonicky a nebo návštěvou kamenné prodejny v Ostravě, si domluvíme schůzku na místě realizace, naši technici zhodnotí podklad a na základě příručních vzorníků si můžete ještě před návštěvou naší prodejny udělat obrázek o krytině, která Vás zajímá. Na základě prohlídky a vybraného materiálu pro Vás zpracujeme cenovou nabídku, pokud si nebudete jisti cenových nabídek pro Vás zpracujeme třeba deset.

Chtěli byste orientační cenovou nabídku bez prohlídky a bez jasně specifikovaného materiálu? Není problém, stačí zaslat metry čtvereční, podklad na kterém je Vaše aktuální podlaha a požadovanou krytinu, o všechno ostatní se postaráme my.

Osobní prohlídka má ovšem své výhody – na základě našeho zhodnocení podkladu a konzultace vypracujeme rozpočet s GARANTOVANO­U cenou.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign