Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Koberce

Koberec je díky dobré ceně a rychlé pokládce oblíbenou textilní podlahovou krytinou, která příjemně doladí interiér. Hodí se do každého prostoru, ať už bytového nebo nebytového. Má výborné akustické a tepelně–izolační vlastnosti, v neposlední řadě pak navozuje příjemné pocity při chůzi. Koberec je zkrátka tím, co činí náš prostor hřejivým a útulným.

Koberce – typy

Metrážové koberce

Kobercové čtverce

Kusové koberce

Jaké koberce nabízíme?

Nabídka koberců zahrnuje širokou škálu materiálu (přírodní vlněné i syntetické akrylové), barev, vzorů a délky vlasu. Stačí si jen zvolit ten pravý. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme, který koberec je vhodný právě do vašeho interiéru.

Koberce – výhody

Pokud máte rádi a komfort a útulnost – právě pro Vás je koberec tou pravou volbou. Relativně snadná a rychlá pokládka, manipulace a přívětivá cena. Pokud si nejste jisti a bojíte se, že se koberec brzo zašpiní, nebojte v nabídce máme i kobercové čtverce a to jak do bytových tak komerčních prostor! Pokud se Vám podaří koberec zašpinit, daný kus kobercových čtverců jednoduše vyměníme. Pokud se chcete o koberci dozvědět více, neváhejte a kontaktujte naše techniky.

Koberce – pokládka

Pokládka koberců probíhá na sucho nebo lepením. Pokud je potřeba, vyrovnáme podklad pomocí samonivelační stěrky, poté se podlaha do sucha vyčistí. Na připravený podklad položíme koberec, který necháme několik hodin volně ležet, aby se záhyby vyrovnaly. K přilepení koberců používáme speciální lepidlo nebo oboustrannou lepicí pásku – volíme dle materiálu a plochy, na kterou se bude koberec pokládat. Na závěr přesahující okraje ořízneme. Při pokládce koberců lepením je nezbytné v místnosti řádně větrat.

Koberec bez vln a párajících se spojů! Neváhejte a nechte si koberec položit od profesionálů – rychle a bezstarostně

Dodání a pokládka koberců Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti. Pokládka koberců Ostrava a okolí zahrnuje konzultaci, kompletní přípravu a profesionálně odvedenou práci. Jste z města O Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a okolí?

Kde pokládku koberce realizujeme?

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.

Zvažujete výměnu koberce, nebo koupi nového koberce v regionech naší působnosti? Doporučujeme dohodnout bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Kromě pokládky koberců nabízíme také pokládku dřevěné podlahy, pokládku PVC podlahy, pokládku linolea a mnoho dalšího.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign