Služby

Služby

Přírodní linolea - Marmolea

Marmoleum – ideální podlaha

Marmoleum je přírodní linoleum, které neobsahuje umělou hmotu. Jedná se o směs lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence a dřevité či korkové moučky. Je zdravotně nezávadné, vysoce kvalitní, stálobarevnéhřejivé na dotek. Je vhodné pro alergiky pro svou zdravotní nezávadnost. Lze ho použít v domácnostech i v komerčních prostorech. Přírodní Linoleum je dostupné nejčastěji v pásech, ale i v lepených dílcích nebo dílcích zámkového systému.

Marmoleum – výhody

Pokud jdete s „dobou“ a jste zastáncem ekologie, tak marmoleum je určeno právě pro Vás! Jeho ekologicky nezávadná a ekologická skladba je zároveň jeho největší výhodou/devizou. Marmoleum je odolná, cenově dostupná a téměř bezúdržbová podlahová krytina. Navíc má výborné tepelné i zvukově izolační vlastnosti. Neváhejte a nechte si veškeré informace o marmoleu vysvětlit našimi techniky.

Marmoleum – pokládka

Pokládka linolea vyžaduje znalost materiálu, použití speciálních lepidel určených na pokládku přírodního materiálu, dokonale připravený podklad a dobré podlahářské vybavení.

Máte zájem pokládku marmolea a hledáte podlaháře, kteří mají dostatek zkušeností? Obraťte se na nás. Nabízíme dodání i pokládku přírodního linolea ve městech Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí. Pokládku provedeme profesionálně, kvalitněrychle.

Regiony naší působnostiOstrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.

Bc. Adam Gajdoš

Bc. Adam Gajdoš

Obchodní zástupce

T: +420 731 107 145
E: adamgajdos@vasepodlahy.cz

Napište nám

Máte zájem o zhotovení orientační cenové nabídky? Nevíte si rady, jaký typ podlahové krytiny použít? Máte-li na nás jakékoliv dotazy, napište nám! Rádi Vám poradíme se vším, co se podlah týče. 

Kontaktujte nás pro sjednání osobní prohlídky (vyměření) přímo na místě. Prohlídka je zdarma, bezplatná a nezávazná. 

Tým Podlahy Gajdoš s.r.o.

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

mapa

Showroom

ul. Koněvova 728/102a (za lékárnou)
713 00, Slezská Ostrava – Heřmanice

Naplánovat trasu
Created by: Teschner group s.r.o.