Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Laminát je druh kompozitního materiálu, který tvoří několik vrstev materiálu, impregnovaných a slepených vhodnou pryskyřicí nebo jiným pojivem. Laminátové podlahy se často vyrábí lisováním za vyšších teplot, tento proces se nazývá laminování. Pokládají se plovoucím systémem, to znamená, že se k podkladu nelepí. Laminátová podlaha kombinuje mechanickou pevnost a izolační vlastnosti podkladu s odolností a pěkným vzhledem povrchové vrstvy. Laminátové podlahy jsou velice oblíbené, dostupné a cenově výhodné. Laminátové podlahy jsou vhodné do všech obytných prostor (byty, rodinné domy, chaty) a komerčních prostor s předpokládanou lehkou a střední zátěží.

Laminátová podlaha – výhody

Hlavní výhodou laminátové podlahy je vynikající poměr ceny a kvality. Pokud máte rádi dřevěný vzhled podlah, ale nemáte dostatek financí na dřevěnou podlahu, je pro Vás laminátová podlaha skvělou volbou. Laminátové podlahy jsou totiž cenově dostupné. Dalším plusem laminátové podlahy můžeme vidět ve snadné a rychlé montáži, přičemž není nutné vystěhovat celou plochu místnosti a to proto, že na položenou podlahu je možné neprodleně posouvat části nábytku apod… Podklad pro laminátovou podlahu musí být suchý, pevný a rovný. Případné nerovnosti podlahy je třeba vyrovnat. Laminátové podlahy jsou vhodné pro alergiky. Další předností laminátových podlah je snadná údržba.

Jaké laminátové podlahy nabízíme?

Nabízíme laminátové podlahy značek Egger, Balterio, Quick Step a mnoho dalších.

Pokládka laminátové podlahy

Pokládka laminátové podlahy vyžaduje nejmenší náročnost přípravy podkladu a to proto, že není nutné aby byl podklad sjednocen a úplně zahlazen – pozor! nároky na „rovinatost“ zůstávající stejné jako u jiných podlah. Byť je plovoucí podlaha brána jako klasická a levná podlaha, pravda je jiná ! I plovoucí podlaha může být stylová a může splňovat i ty největší nároky. Pro více informací kontaktujte jednoho z našich techniků.

Nabízíme dodání i pokládku laminátových plovoucích podlah v následujících městech – Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí. Dodání i pokládku laminátové plovoucí provedeme profesionálně, kvalitně a rychle.

Rádi Vám poskytneme kompletní poradenství, dodání a pokládku laminátových podlah v regionech naší působnosti: Podlahy Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí. Doporučuji Vám dohodnout bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign