Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Palubové podlahy – palubky

Palubové podlahy tzv. palubky se dodávají v různých tloušťkách kdy na podlahy doporučujeme tl. min 19 mm a více. Materiál je většinou smrk, borovice nebo modřín (dle dostupnosti) třídění je A/B, B, C. Tento typ podlah dotváří selský styl místností a využívá se pří rekonstrukcích starších domů, kde je požadavek na zachování originálního vzhledu místnosti.

Palubové podlahy – pokládka

Zpravidla se provádí pokládka na připravený rošt do kterého se dle požadavku může vložit tepelná a zvuková izolace.

Palubové podlahy – povrchová úprava

Povrchové úpravy palubové podlahy je nejčastěji  - broušení, leštění, tmelení a lakování. Povrchovou úpravou prodlužujeme životnost a zároveň vyzvedává krásný vzhled palubové podlahy.

Zajistíme kompletní realizaci dle vašich přání a požadavků. Nabídneme vám konzultaci za účelem výběru vhodné varianty či vzoru přes přípravu podkladu, dodání materiálu až po samotnou pokládku dřevěné podlahy. Podlahy Gajdoš s.r.o. Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí.

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign