Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Přírodní linoleum – Marmoleum

Marmoleum – ideální podlaha

Marmoleum je přírodní linoleum, které neobsahuje umělou hmotu. Jedná se o směs lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence a dřevité či korkové moučky. Je zdravotně nezávadné, vysoce kvalitní, stálobarevné a hřejivé na dotek. Je vhodné pro alergiky pro svou zdravotní nezávadnost. Lze ho použít v domácnostech i v komerčních prostorech. Přírodní Linoleum je dostupné nejčastěji v pásech, ale i v lepených dílcích nebo dílcích zámkového systému.

Marmoleum – výhody

Pokud jdete s „dobou“ a jste zastáncem ekologie, tak marmoleum je určeno právě pro Vás! Jeho ekologicky nezávadná a ekologická skladba je zároveň jeho největší výhodou/devizou, neváhejte a nechte si veškeré informace o marmoleu vysvětlit našimi techniky.

Marmoleum – pokládka

Pokládka Linolea vyžaduje znalost materiálu, použití speciálních lepidel určených na pokládku přírodního materiálu, dokonale připravený podklad a dobré podlahářské vybavení.

Nabízíme dodání i pokládku přírodního linolea ve městech Ostrava, Havířov, Karviná, Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí. Pokládku provedeme profesionálně, kvalitně a rychle.

Regiony naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlé oblasti.Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign