Ostrava: 603 156 097
Olomouc: 731 107 145

Instagram

Ať jdete kam jdete, podlahám se nevyhnete...

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy v současné době patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Vynikají svou dlouhou životností, jsou odolné vůči vodě a oděru (odolávají i drápkům domácích mazlíčků), jsou příjemné na dotek, nenáročné na údržbu, rozměrově stálé a mají vynikající tepelnouzvukovou izolaci. Dílce se dělí na lepené a zámkové. Vinylové podlahy jsou vhodné nejen do bytových, ale i komerčních prostor. Vyznačují širokou paletou barev a autentičností svých dekorů, které jsou na první pohled nerozeznatelné od přírodních materiálů. Vinylové podlahy tak věrně napodobují podlahy dřevěné, betonové nebo dlažbu. Dodáváme a pokládáme také speciální tkaný sametový vinyl Flotex.

Jaké Vinylové podlahy nabízíme?

Nabízíme vinylové podlahy značek Gerflor, Floor Forever, Wineo, Fatra, Tarkett, Tajima, Moduleo, Quick Step, Balterio, Forbo a mnoho dalších.

Vinylové podlahy – výhody

Nespornou výhodou vinylových dílců je jejich flexibilita – relativně snadná výměna poškozených dílců.
Nenáročná údržba.
Odolnost.

Pokládka vinylové podlahy

Rozlišujeme dle typu podlahy:

Pokládka vinylové podlahy lepením: probíhá nalepením dílců přímo k podkladu speciálními podlahářskými lepidly.

Pokládka vinylové podlahy zámkového typu: je pokládkou bez nutnosti používání lepidel, kdy dle typu se používají kročejové podložky.

Pokládka vinylové podlahy Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová, Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov. Uvažujete-li o nové vinylové podlaze v regionech naší působnosti – Ostrava, Karviná, Olomouc, Prostějov a okolí doporučujeme dohodnout bezplatnou schůzku na místě a nechat si vypracovat cenovou nabídku dle Vašich představ.

Zajišťujeme profesionální, kvalitní a odbornou pokládku vinylové podlahy včetně dodání vinylové podlahy.

Pokládka vinylové podlahy je oproti PVC v roli efektivnější. Nejenže vzniká méně odpadu, ale je také možné kombinovat několik různých dekorů. A v případě, že dojde k poškození, vymění se pouze vadný díl.

Kde pokládku vinylové podlahy realizujeme?

Pokládku vinylové podlahy realizujeme v regionech naší působnosti – Ostrava, Havířov, Karviná, Orlová,Opava, Olomouc, Prostějov, Přerov a přilehlých oblastech.
Napište nám:

Vážení zákazníci, informujeme vás v souladu s nařízením EU, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uschovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. Víc informací ZDE.

měníme Vaše podlahy

Ochrana osobních údajů
© 2013 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránekwebdesign